Otwarta Konferencja dotycząca psów rasy bokser, Madryd – 27.01.2024

Tłumaczenie

Droga rodzino Boxerów,
To list otwarty, otwarte zaproszenie dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają rasę bokserów.
Na pierwszym miejscu jesteśmy odpowiedzialni za obronę rasy bokserów, wszystkich klubów i stowarzyszeń bokserów, wszystkich hodowców, wszystkich sędziów, wszystkich miłośników bokserów. To my musimy pracować nad poprawą jakości rasy bokserów pod każdym względem.
Jesteśmy tymi, którzy muszą walczyć o naszą rasę, musimy obudzić się na to, co dzieje się na świecie i wszyscy wspólnie znaleźć wspólną płaszczyznę, aby osiągnąć to dla przyszłości naszego Boksera.
Żyjemy w czasach, gdy świat bokserów jest z różnych powodów całkowicie podzielony, rasa bokserów jest tak naprawdę pełna wrogów, wewnętrznych i zewnętrznych,… rasa nas POTRZEBUJE !!!
Wszyscy będziemy mieli własne poglądy na temat tego, jak dotarliśmy do sytuacji, w której się dzisiaj znaleźliśmy. Zapomnijmy o przeszłości i patrzmy w przyszłość, pracując razem, aby zobaczyć, jak możemy walczyć jako JEDNOŚĆ, wspierając naszą ukochaną rasę.
Rasa bokserów, podobnie jak inne rasy, znajduje się pod presją. Musimy stawić czoła problemom i współpracować, w przeciwnym razie nie będziemy mogli kontynuować naszej pasji. W naszych krajach członkowskich wprowadzane jest i jest wprowadzane ustawodawstwo mające na celu kontrolę, a w niektórych przypadkach zaprzestanie hodowli psów rasowych i kontrolę własności. Musimy mieć przygotowaną strategię na przyszłość, aby chronić boksera.
Czy to moment, w którym możemy odłożyć na bok nasze różnice bez względu na to, jakie są i współpracować, aby znaleźć rozwiązania problemów, z którymi musimy się zmierzyć, aby chronić naszą rasę bokserów?
Jedna chwila wyjścia z konfliktów politycznych, chwila wyjścia z podziałów, chwila „razem dla Rasy Bokserów”, pokażmy światu, że naprawdę zależy nam na naszej Rasie Bokserów, czy jesteśmy w stanie to zrobić? Wierzę, że możemy!
Pracując razem, z otwartą komunikacją i współpracą, zostawmy za sobą przeszłość, która podzieliła świat bokserów i dzięki konstruktywnym umysłom będziemy w stanie pokonać wyzwania i osiągnąć pozytywne zmiany na przyszłość.
Ktoś zawsze musi zrobić pierwszy krok, aby połączyć nas wszystkich razem. Dla dobra rasy musimy być pozytywni i konstruktywni, patrząc tylko w przyszłość na lepszy Świat Bokserów. To moja odpowiedzialność, naszym obowiązkiem jest próbować!
Nadszedł moment, aby promować Międzynarodowy Kongres Rasy Bokserów, spędźmy tę chwilę razem, spotkanie otwarte dla wszystkich, ze wszystkimi Prezydentami Klubu Boksera, wszystkimi Stowarzyszeniami Bokserów, weterynarzami i hodowcami, wszyscy razem, aby omówić moment naszego Boksera , wspólnie opracowując rozwiązania, w jaki sposób możemy współpracować wyłącznie z korzyścią dla BOXERA.
Proponuję, abyśmy w styczniu w Madrycie wszyscy zebrali się na BOKSERA, MOŻEMY TO ZROBIĆ!
Dokładna data, miejsce i sposób rejestracji zostaną podane po ich potwierdzeniu.
Z poważaniem Pedro Bispo

Link do agendy

https://www.atibox.dog/information/boxer-conference/?et_fb=1&PageSpeed=off